Bodrum’un yeni pizzası resmen tanıtıldı

0
1582

Yaz başında Paşatarlası sahilinde Victoria restaurantın yeni bir pizza olarak beğeniye sunduğu İsveç pizzası resmen tanıtıldı. Dün akşam saatlerinde Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın katılımıyla resmi bir açılış gerçekleşti. Misafirlere pizza ikramı yapılan açılışta Bodrum’un menüsüne yeni bir pizza resmen girmiş oldu.

Açılışa katılanlar arasında Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, yardımcıları Hüseyin Tutkun ve Emel Çakaloğlu, vatandaşlar, mahalle sakinleri ve basın mensupları katıldı.

İlk olarak işletmeyi gezen Başkan Aras daha sonra Victoria restaurant iş yeri sahibi Tandoğan Uysal’dan pizzanın içeriği ile ilgili bilgi aldı. Tandoğan Uysal daha sonra başkan Aras’a pizza ikramı yaptı ve misafirler hep bir arada pizza yendi.

Açılış kurdelasını kesmeden önce bir konuşma yapan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras şunları söyledi.

 

“Yıllarını İsveç’te geçirmiş bir Dünya insanı, entelektüel, sevgili Tandoğan beyin burada yaptığı bu girişim Bodrum için çok önemli. Burada öncelikle mekanı gezdik gördük ki gerçekten görüntüsüyle, mutfaktaki ustaların performansı, sağlanan hijyen ortamı ile bizi etkiledi. İşletmeci Tandoğan Uysal’dan Pizzanın kısa bir hikayesini de dinledik. Sempatik bir tarihi var. Bugün artık çizgiyi Tandoğan bey çekti. Bodrum’da bu standartta bu tarz işletmelere ihtiyaç var. Yani belli bir standardın üzerinde olmalı mekanlar. Bodrum’un değerlerine değer katacak işletmeler. Burada ağırlanacak yerli yabancı turistin iyi hissedeceği,  yabancılık çekmeden kendi evinde gibi hissedeceği, güzel hizmet alıp memnun kalabileceği bir Bodrum yaratmak için çabalamalıyız. İnanıyoruz ki biz böyle örnek işletmelerle daha da ileriye taşıyacağız Bodrum’u.” dedi.

İşletmeci Tandoğan Uysal da misafirlere bu güzel gün de katılımları için teşekkür ederek örnek bir işletme olarak işaret edildiklerinden dolayı çok memnun olduklarını ifade etti.

Açılışın ardından Bodrum’un harika günbatımı eşliğinde güzel sohbet ortamı devam etti. Bodrum’un yeni pizzası tadanlardan tam not alırken işletmenin 12 ay suite otel, pub ve restaurant olarak hizmet vereceği öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz