Antre Pub yeni yerinde

0
1653

Aya Nikola kilisesinin bulunduğu sokakta 2 yıl hizmet veren Antre Pub yeni yerinde eğlendirmeye devam ediyor.

Bodrum’da eğlence sektörüne 2 yıl önce kilisenin bulunduğu meydanda farklı müzik  konsepti ile hizmet veren Antre Pub yeni yeri adliye sokağa taşındı.

Dün akşam yeni yerinde mini bir açılış yapan Antre Pub, Bodrum’un şirin sokaklarından olan Adliye sokakta eğlenceye devam ediyor.

Canlı müzik grubu ile açılış yaparak eğlenceye start verdiklerini dile getiren Antre Pub işletmecisi Emre Başaran şunları söyledi.

“Bodrum’da 2 yıldır eğlence sektöründe kendi tarzımız ile hizmet vermekteyiz. Burası eski yerimizden biraz daha büyük bir yer. Burada misafirlerimize haftanın belirli günleri farklı gruplar farklı müzik geceleri ile karşılayacağız. İç mekan canlı müzik ve dj performans ile  dışarıda biraz daha sakin pub olarak misafirlere ağırlayacağız. Antre Pub’da her zaman olduğu gibi bir aile ortamında eğlence devam edecek. Bazen tiyatro gösterileri ve stand up, bazen sirtaki geceleri olacak. Çeşitli tarz müziklerden biraz biraz duyurmaya çalışacağız. Oldies, arabesk, rock, ve popüler müzik ile eğlenceye hız kesmeden devam edeceğiz. 12 ay Bodrum’da sıcak bir Antre sokağında Bodrumluları eğlendireceğimizi düşünüyoruz. Gösterilen ilgiye teşekkür ederiz”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz