Bakanlığın açtığı halk plajında yarından itibaren fiyat tarifesi uygulanacak!

0
1346

Geçtiğimiz günlerde Kumbahçe Mahallesi Tavşanburnu mevkiinde Kültür ve Turizm Bakanlığının Bodrum’da açtığı halk plajında yarından itibaren fiyat tarifesi uygulanacak.

Tavşanburnun’da Kültür ve Turizm bakanlığının ilk olarak Bodrum’da hizmete açtığı halk plajında 17.06.2019 itibari ile belli fiyat tarifesi uygulanacağı ile ilgili bir tabela asıldığı görüldü. Asılan tabelada otopark ücreti ve şezlong ücreti gibi fiyatlandırma olacağı belirtilmiş. Sahile bugün gidenler fiyatlandırma tabelası ile karşılaştıklarında konuyu sosyal medyaya taşıyarak serzenişte bulundular. Konuyla ilgili sosyal medyada yapılan bazı yorumlar ise şöyle:

-Halk plajina bu kadar para ödeyeceksem niye gideyim ki.

-Sanırım kaliteyi korumak için alınmış bir önlem olabilir hafta içi saat 3 den sonra ve hafta sonları tersanede çalışan ne kadar insan varsa oradalar ve istedikleri gibi davranıyorlar çevreye saygı filan yok bağırarak konuşuyor atlamak yasak olduğu halde denizde bayanlar varsa özellikle üzerlerine doğru denize atlayıp afedersiniz ama öküz gibi de bakarak rahatsız ediyorlar. Arabadan ve koltuktan ikisi fazla sadece koltuk ücreti olabilir.

-Dünyanın hiçbir ülkesinde paralı halk plajı yoktur, adını değiştirin…

-Arabasız gir şezlong alma bedava daha ne istiyorsun , ser havlunu
Sigaraya para verirken sesiniz çıkmıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz