Bebek spa merkezi Lucky Baby Spa açıldı

0
1131

Bodrum’da sektör de bir ihtiyaç olan bebek spa merkezi açıldı.  Uluslararası bebek masaj eğitmeni olan Aslı Duman Luck Baby Spa adını verdiği spa merkezini hizmete açtı. Önceki gün kapılarını açan Lucky Baby Spa merkezinin açılışına Bodrum belediye başkanı Ahmet Aras ve başkan yardımcıları Ummuhan Yurt, Emel Çakaloğlu, bazı iş insanları ve Spa merkezinin kurucusu Aslı Duman’ın arkadaşları katıldı.

Açılış kurdelasını kesen Aras işletmeci Aslu Dumana başarılar dileyerek teşekkürlerini iletti.

Bebek spa merkezi ile ilgili basın mensuplarına açıklama yapan Aslı Duman şunları söyledi.

“Daha önce bir düğün organizasyon şirketimiz vardı. İki çocuklu hayattan sonra onların dünyaya adapte olma süreçlerine şahit olmak istedim ve sonrasında tüm bebeklere ulaşmak istedim. Luck Baby Spa merkezimizde ilk olarak bebeklerimizi burada ağırlıyoruz ve bu ortama adapte olmalarını sağlıyoruz. Seanslarımız 45 dakika sürüyor. 0-12 ay burada havuzda bebişlerimize plotin yaptırıyor; yani yüzdürüyoruz. 12-36 aylık bebeklerimize ise  büyük havuzumuzda yüzdürüyoruz. Burada bebekler ilk kez anne ve babalarından bağımsız hareketlerini keşfediyorlar. Boyunlarına boyun simidi takıyoruz ve suyun kaldırma kuvveti ile birlikte hareketlerini geliştiriyorlar. Sonrasında hidroterapi dansı için motorları çalıştırarak baloncukların dansı eşliğinde bebeğe masaj hissi vererek rahatlatıyoruz. Bunun amacı uyku düzenini oturtmak, diş çıkarma sürecindeki ağrıları gidermek, kolik gaz sancılarını yok etmek ve büyüyen gelişen bedene masaj yapıp bu süreci daha rahat atlatmasını sağlamak. Burada anneyi psikolojik destek de veriyoruz. Amacımız mutlu anne ve bebekler” dedi.

Bebek spa merkezinde ailelere özel aktiviteler olacağını da dile getiren Duman “Spa merkezimizde ayrıca fizyoterapi danışmanımız Duygu Danacı ve yoga, pilates ve reformer eğitmenimiz Ecenaz Aşkın da burada ailelere destek verecekler. Anne-baba aktiviteleri ile de ebeynleri burada mutlu etmeyi amaçlıyoruz. Uluslararası bebek masaj eğitmeni olarak bir hayali gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bize destek veren herkese teşekkür ederiz. Mutlu anne mutlu olacak bebekleri buraya bekliyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz