Best Cut Turgutreis’te açıldı

0
1302
35 yıldır kuaförlük yapan Tuncay Kutluğ, 90 yılından bu yana Almanya’daki işlettiği bayan kuaförü Best Cut’ın bir şubesini Turgutreis mahallesinde açtı.
İlk olarak Ankara’da başladığı bayan kuaförlüğüne sektöre öncü olan bayan kuaförleri ile birlikte çalıştığını ifade eden Kutluğ, 29 yıllık başarısını Bodrum’a taşıyıp Best Cut’da verilen hizmeti ve mesleğindeki deneyimlerini paylaşarak şunları söyledi.
“Ankara’da bayan kuaförlüğüne başladığım ilk yıllarda, kadınların kendilerini daha güzel hissetmeleri için her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya özen gösterdim. Güzel kuaför markaları ile bu işin duayenleri sayılabilecek kişilerle çalıştım. Bunlar Ankara’nın önde gelen bayan kuaförleri idi. Uzun yıllar bu mesleği aşkla yaparken yaptığımız iş ve kadınlara sunulan hizmette müşterileri memnun etmeyi amaç edindik. Bu süreçteki deneyimimizi daha sonra Almanya’ya taşıdık. Best Cut 29 yıldır Almanya’da hizmet vermeye devam ediyor. Bodrum’a uzun zamandır tatile gelirdim ve çok sevdiğim bir yer oldu. Almanya’daki özverili çalışmamızı Turgutreis’e Best Cut adı ile bir şube açtık. Bodrum’a gerek kullandığımız ürünler, gerek yaptığımız saç modellerini sergileyebileceğimiz işletmemizi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayan kuaförümüzde verilen hizmetlerimiz saç kesiminden gelin saçı yapımına, manikürden pediküre, cilt bakımından makyaja kadar geniş bir yelpazede olacak. Turgutreis’te saçını seven kadınların geleceği bir yer olmak için tüm çabamızı ortaya koyacağız. Müşterilerimizin saçlarını emanet edeceği bir işletme olduğumuzu gösterebilmek adına yüz tipine uygun birbirinden güzel saç modellerimizi yapmaya başladık. Kadınların kendini ayırdığı bir vakittir kuaföre gelmek. Bu yüzden ayaküstü değil de bir üst kat tercih ederek bayanların daha rahat edebileceği bir işletme konsepti düzenledik. İhtiyacı olan her kadının gelebilmesi için fiyatlarımızı uygun tutuyoruz. Önümüzdeki günlerde yine açılışa özel fiyatlarla şaşırtacak bir kampanyamız olacak. Biz Best Cut olarak Turgutreis’te saçını sevenleri, saçına önem verenleri ağırlamaktan keyif alacağız”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz