BESV 25. Yılını Kutladı

0
252

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı, 31 Ekim Pazar akşamı Bodrum Golf Kulübü’nde düzenlenen yemekle 25. kuruluş yılını kutladı. Organizasyona protokol yetkilileri, yerel yöneticiler, iş ve sanat dünyasından bazı isimler katıldı. Organizasyonda vakfın geçmiş dönem yönetim kurulu başkanlarına da 25. yıl anısına birer plaket sunuldu.

Yönetim kurulu ve yerel yöneticiler Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nın Türkiye adına örnek bir vakıf olduğunu, halkın desteği ve hayırseverlerin işbirlikleriyle faaliyetlerini yürütüldüğünü vurgulayan konuşmalar yaptı. Güzel müzik eşliğinde yenilen yemek sonrası hatıra fotoğrafları çektirildi. Etkinlik yaklaşık 3 saat sürdü.

 

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Hakkında

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı, 1996 yılında, Bodrum ve çevresinde yaşayan, eğitim ve rehabilitasyona ihtiyaç duyan engelli bireylerimize hizmet sunmak ve onlara destek olmak hayaliyle yola çıkan 36 iş insanı tarafından kuruldu. Kurulduğu yıllarda Bodrum Devlet Hastanesi’nin bodrum katında kısıtlı imkânlarla engelli bireylere fizik tedavi hizmeti veren Vakıf, 2002 yılı itibarıyla daha fazla engelli bireye destek olabilmek için Turgutreis’te 10 dönüm arazi üzerine kurulan ve 250 özel gereksinimli bireye hizmet verme kapasitesine sahip iki vakıf binası ile faaliyetlerine devam etmektedir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz