CHP Meclis Üyeleri Adaylarını Tanıttı

0
905

Bu sabah Bitez belediye cafede organize edilen kahvaltıda CHP Bodrum ilçe örgütü kamuoyuna belediye meclis üyeleri adaylarını tanıttı.

Toplantıya CHP Bodrum ilçe başkanı Halil Karahan, Bodrum belediye başkan adayı Mustafa Saruhan, partililer ve belediye meclis üyeleri adayları katıldı.

İlk olarak söz alan CHP Bodrum ilçe başkanı Halil Karahan şunları söyledi

“31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler sürecinde 1 ekim itibari ile çalışmalara başlamıştık. 7 Şubat’ta belediye başkan adayımız Mustafa Saruhan’ın görevlendirilmesi ile devam eden süreçte Pazartesi itibariyle belediye meclis üyeleri adaylarını da belirledik” Bizi sabırla bekleyen Bodrum halkına çok teşekkür ediyoruz. Bodrum’da bir demokrasi şöleni ile seçime gidileceğine inanıyorum ve tüm kamuoyuna saygılar sunuyorum” dedi.

CHP Bodrum belediye başkan adayı Mustafa Saruhan ise şöyle konuştu

“Önümüzdeki süreçte martın sonunu heyecanla bekliyoruz. Bugün Bodrum’u yönetecek Bodrum’da yaşayan halkın huzuru mutluluğu gelecek nesillere taşıyacak bir ekibimiz olduğunu söylemek istiyorum. Bu anlamda Bodrum’un tüm dünyaya örnek olmasını temenni ediyorum.  Biz bunu yaparken Bodrum’da Her şey bileşenden kamu kurumları Sivil toplum kuruluşları, Odalar sendikalar ile beraber birlik olacağız, irtibat halinde olacağız ve yaşadığımız sorunlar üzerinde emek sarf edeceğiz. Bu mücadeled

e kamuoyunun da bizimle beraber olmasını rica ediyorum. Çıktığımız yolda öncelikle Bodrum için hayırlı olmasını güzel şeyler olmasını temenni ediyorum” dedi.

Saruhan sözlerine şöyle devam etti

“Bizim yola çıkış amacımız, Bodrum’da yaşayan insanlarımızın geleceğinin güveni, huzuru için çalışmaktır. Bodrum’da hep birlikte yaşamayı bilen insanlarız. Sanatçısı, entellektüeli, aydın insanların bulunduğu Bodrum tam bir sosyal yaşam ilçesidir. Bizler de bu hayata katkı sağlamak adına bu göreve talibiz. Burayı yurt edinmiş yabancılarımız var. onlarla uyu içinde yaşıyoruz. Bodrum’u dünyaya tam anlamıyla görsel ve yapısal olarak tanıtmaya katkı sağlayacağız. Bodrum’u daha güzel yerlere taşımak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Ekibimiz ile Bodrum’u en iyi şekilde yöneteceğimize olan inancımız tamdır” diyerek sözlerini noktaladı.

Mustafa Saruhan önümüzdeki günlerde projeleri için yine bir açıklaması yapacaklarının da bilgisini verdi.

Bodrum CHP’nin meclis üyeliği aday listesinde şu isimler yer alıyor.

Bodrum Belediyesi Meclis üyeliği adaylığı için kontenjandan Dursun Göktepe, Banu Özberk ve Mehmet Kocair gösterildi.

Üye adayları:

Ahmet Aras (Turizmci), Önder Batmaz (Turizmci), İlknur Ülküm Seferoğlu (Avukat), Kemal Özyurt (Turizmci), Mustafa Coşkun (Serbest Meslek), Emel Çakaloğlu (Emekli), Cafer Doğan (Ticaret), İbrahim Emre Köroğlu (Makina Mühendisi), Özden Baysal (Serbest Meslek), Tamer Mandalinci (Mimar), İbrahim Akbaş (Serbest Meslek), Mustafa Kemal Özsarsılmaz (Turizmci), Okyanus Şahin (İşletmeci), Aşkın Parmak (Ziraat Mühendisi), Yunus Arslanparçası (Esnaf), Ayşenaz Gültekin Öncel (Avukat), Mustafa

Çortoğlu (Turizmci), Adalet Ağan (Serbest Meslek), Uğur İlhami Özden (İş

İnsanı), Semra Yıldırım (Emekli), Arif Gürkan Türker (İnşaat Mühendisi), Sıddıka Samuray Çelik (Serbest Meslek), Muharrem Karaduman (Avukat), Özlem Çömez (Turizmci), Ahmet Değirmenci (Esnaf), İbrahim Sarıbaş (Emekli), İlkay Kulavuz ( Emekli Öğretmen), Tamer Çınar (Emekli)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz