çıkırt…

0
1042

Bodrum’da her yıl olduğu gibi süsleme ve ışıklandırmalar yapan Büyükşehir belediyesi Bodrum ekipleri, bu yıl ilerleme kaydederek Bodrum meydanına sürpriz paketli ışık tüneli kurdular. Yeni yıla 3 gün kala kurulan portatif sürpriz paketli ışık tüneli, Bodrum’da yaşayan vatandaşları heyecanlandırmış olacak ki 7’den 77’ye binlerce kişi önünde kare kare fotoğraf ve selfieler çekerek kendilerine bir anı oluşturdu. Daha önceleri ise meydanda bulunan ağacı süsleyerek ışıklandırma yapan ekip bu yıl biraz daha emek sarfederek daha dikkat çekici bir yayın aracı buldu. Portatif paketli ışık tünelinin üzerine büyükşehir belediye logosunu da koymayı ihmal etmeyen Muğla Büyükşehir Belediyesi, reklam yapmaya önem verdiğini, çekilen güzel görünümlü fotoğraflarda verdiği hizmetin bir nevi karşılığını alma düşüncesi ile koymuş oldukları tabelayı da ışıklandırmayı ihmal etmemiş.

Tabi uzun yıllar sadece süslemeler ve konserler ile yetindirilen Bodrumlular, farklı bir şey gördüğü için orada fotoğraf çekilmekten keyif almışlar ki bu tabii bir durum. 

Yılbaşından önce ve yılbaşı gecesi binlerce kişinin fotoğraf çekildiği portatif sürpriz paketli ışık tünelinin önünde ailece gezintiye çıkan gruplar da vardı. Bodrum’da yaşayan  bir ailenin çocuğu da orada fotoğraf çekilmek istediği duyuldu. Annesinden fotoğraf çekmesini isteyen küçük çocuk ile ebeveynlerin arasında geçen konuşmayı şöyle idi.

  • Çocuk: Anne benim fotoğrafımı çeker misin şurada lütfen
  • Baba: Oğlum nedir ki o
  • Anne: …
  • Çocuk: hadi hadi
  • Baba: Oğlum senin Eyfel kulesinin önünde fotoğrafın var.
  • Çocuk: Olsun beni de çekin. Ben burada da çekilmek istiyorum.
  • Anne: Geç ben seni çekeyim… çıkırt

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz