Deha Black Bar’da eğlendirdi

0
1306

Dün gece Black Bar’da sahne alan Deha Bilimlier, misafirlere müzik şöleni yaşattı

Yaklaşık 3 aydır eğlence sektörüne hızlı giriş yaparak her hafta bir sanatçıyı ağırlayan Black sahnesinde, dün gece güzel enerjisiyle Deha Bilimlier sahne aldı. Saat 12’de sahneye çıkan Deha, gece kulübünde kendisi ile birlikte şarkılara eşlik eden coşkulu bir kalabalıkla en sevilen şarkılarını kendi tarzıyla seslendirdi. Deha Bilimlier’i izlemeye gelenler gece boyunca dans ederek eğlendi. Zaman zaman halay çekilen gecede bazen de arabesk şarkıları seslendirerek dinleyicilere duygu yüklü anlar yaşattı. Gece boyunca hop oturup hop kalkan misafirlerin çılgınlar gibi eğlenerek keyifli vakit geçirdiği gözlendi.

Öte yandan dün gece Bodrum’a bir haftalık kamp için gelen İsviçre futbol takımı Alpanach da eğlenmek için Black Bar’ı tercih ettiği görüldü.

DEHA BİLİMLİER KİMDİR?

Deha Bilimlier, 4 Haziran 1983 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra müziğe yöneldi ve 2004 yılında katıldığı Akademi Türkiye adlı bir reality show ile Türkiye’de tanınan bir isim haline geldi.

Amatör olarak sürdürdüğü müzik kariyerini 2008 yılında çıkardığı 5555 adlı single çalışmasıyla sonlandırdı ve profesyonel müzik kariyerine adım attı.

2013 yılında ilk albümü olan “Mutasyon”u piyasaya süren Deha Bilimlier, çıkardığı albüm ile müzik dünyasında adını duyurmaya başladı. Çıkardığı albüm oldukça iyi eleştiriler aldı.

Deha Bilimlier, 2016 yılında çıkardığı “Kalben” adlı albümüyle de tanınan bir isim oldu. Ünlü isim aynı zamanda merhum sanatçı Barış Akarsu’nun da yakın arkadaşıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz