UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE EDEN SPORCULAR FEDERASYONU BAŞKANINDAN ARAS’A ZİYARET

0
739

Belediye başkanı Ahmet Aras ile yapılan görüşmede,Bodrum’da  çeşitli etkinliklere öncülük eden temsilcilerden oluşan bir grup konularıyla ilgili bilgi ve fikir alışverişinde bulundu.

Dünya uyuşturucuyla mücadele eden sporcular federasyonu başkanı Muzaffer Ilıcak,T.A.Y beach işletme sahibi Altuğ Güranlıoğlu,Ser Karate – Mücadele Sanatları uzmanı Cenk Erdier,Ege dansları yetkilisi Nurcan Alper,Yukarı Mazı İ.Ö.O.Müdürü Songül Arslan,Bodrum Çarşı Muhtarı Zerrin Muğlalı,Müzisyen Güneş Demirkaan ile Bodrum Gazetesi ve bodrumyerelhaber.com imtiyaz sahibi Yüksel Ünver’ ziyarete katılan isimler oldu.

Dünya uyuşturucuyla mücadele eden sporcular federasyonu başkanı Muzaffer Ilıcak,uyuşturucuyla mücadele için yaptıkları çalışmalarda” Bodrum Belediyesinin işbirliği ile yapacakları seminer, konferans ve etkinliklerin önemine dikkat çekti.

Başkan Aras ise”Bodrum Belediyesi’nin sporda daha etkin çalışmalar yapacağını,Bodrum Spor’un spor branşlarında çeşitliliğe önem vereceğini vurguladı.Bodrum’da spor yapmak isteyen gençlerin ulaşabileceği spor merkezleri yapılmasının önemli olduğunu söyleyerek;Spor yapacak tesis olanağı olmayan beldelere mobil ekiplerle hizmet götürebiliriz” dedi.

Başkan Aras ziyaretçilerine ziyaret ve bilgi paylaşımı için teşekkür ederek,Bodrum Belediyesi olarak imkanlar dahilinde spor ve sporcunun yanında olduklarını,gönüllü ruhuyla çalışan sizlerin insan hayatına çok büyük katkıları var,başarılarınızın devamını diliyorum dedi.

Dünya uyuşturucuyla mücadele eden sporcular federasyonu başkanı Muzaffer Ilıcak ve gönüllüler gurubu Bodrum Belediye başkanı Ahmet Aras’a Plaket verdiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz