Futbol Federasyonu Başkanı Özdemir Bodrumspor ziyaretinde…

0
1531

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir bugün Bodrumspor’u Yalıçiftlik tesislerinde ziyaret etti. Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, Bodrum Belediye başkanı Ahmet Aras ile birlikte basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Nihat Özdemir özetle şunları söyledi.

Hepimizim yeni yılı kutlu olsun. Bu süreçte sıkıntı çektik bilhassa ama nihayet 2020 yi sona erdirdik. Yeni yılın ilk gününde sizlerle buluşmak kısmet oldu. Bodrumspor iyi bir çıkış yakaladı. Tesisleri gezdim Fikret Öztürk (Opet yönetim kurulu başkanı) önemli yatırımlar yapmış. Bodrumspor sportif başarılar elde ederek daha yükseklere çıkmak hedef olmalı. Başarılı bir takım ve çok genç oyuncuları var takımın. dileriz milli takıma Bodrumspor2dan oyuncu çıkar ve Türk futboluna katkı olur.

Bodrum Belediye Başkanı Aras ise şunları söyledi.

Bizi ziyaretlerinden dolayı Nihat Özdemir başkanımıza teşekkür ederiz.Biz de yerel yönetim olarak takımımızı destekliyoruz. Bodspor nerede ise 100 yıllık bir kulüp. Bodrum kamuoyunda da hassastır Bodrumsporun yeri. Şu an gelişmelerden herkes çok mutlu. El ele Bodrumsporumuz daha iyi yerlere gelecektir.

Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk şunları söyledi

Devraldığımız günden itibaren eski yönetimdeki arkadaşlarımız görevine devam ediyor. Amacımız Bodrumspor’u bir yerlere getirmek. Bodrum sevdiğimiz bir yer, ülkemizin güzide yerlerinden ve herkesin yaşamak isteyeceği bir yer. Belediye başkanımız ile birlik beraberlik içerisinde Bodrumspor için güzel işler yapacağımızı düşünüyorum. Takımımıza güveniyor inanıyoruz. Son maçlarda kendilerini gösterdiler. Biz de gençlerimizde elinden geleni yapıyor. Onları tebrik ediyor başarılar diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz