Gözlüksüz şirin arkadaşlarıyla partiledi

0
559

Dün Akşam Bodrum’un mini meyhaneler sokağı olarak bilinen kaymakam sokaktaki Dükkan restoranda sıradışı bir doğumgünü kutlandı. Geçmişte aralık ayının en sallantılı günlerinden olan salı gününde dünya geldiği anlaşılan Aysun çıtlak 2021’de cuma günü (dün) dünyaya gelişini kutladı. Dükkan’da kutlanan doğum gününe Çıtlak’ın sürüsüne bereket bir arkadaş grubu eşlik etti. Gecede cıvıl cıvıl arkadaşlar danslar edip eğlenilirken çeşitli müzisyenler partiye müzikleriyle renk kattı. Kah göbek atıldı, kah efkar dağıtıldı kah bilinmeyen şeyler çalındı, bilinmeden detone olundu. Ne müzisyenler çalmaya ne de şişelerin dibini görenler para vermeye doydu. Bir ara dümbeleğin içi, kemanın telleri ve sazın deliksiz kasası değerli TL’ ler ile doldu. Dükkanda daha önce bu tarz bir doğum günü kutlanmadığı anlaşılırken işletmecilerde bu partide eğlenme fırsatı buldu. Bu günden itibaren böyle partiler görmek istediklerini  girişe bir pankart asarak belirttiler. Bu arada ağzına kadar dolu olan Dükkan kapıdan kimse gelmemesi için bir gıcırtdatıcı kullanmış olacaklar ki birileri girmeye kalktığında oha denecek gibi bir ses çıkartıyordu. Belli ki bu kapı bir haberci girişliydi. Neyse ki oldukça misafirperver bir işletmede sonradan gelenlere kibarca durum açıklanıyordu. Doğum günü pastası kalabalık olduğu için mi yoksa gözlüksüz şirinler pazta sevdiği için mi büyüktü henüz bilinmiyor. Mühim olan herkes o pastadan pay alabildi mi? Elbette. Tartı kullanılmadı ama en büyük pastayı sevgili Çıtlak Aysun çoktan yemiş, ablasınınkine sulanıyordu bile. Bu satırları yazmak bir zevkti. Umarız okumanız da öyle olmuştur. Enjoy

Neyse parti yaklaşık 5 saat sürmüş gibiydi. J

Haklarında;

Aysun-Burcu Çıtlak kardeşler özetle 5 yıl önce İstanbul’daki kurumsal hayatlarından Bodrum’daki kumsal hayatlarına geçmiş gözlüksüz şirinler. Dünya tatlısı ve yine kendileri gibi tatlı olan Kumbahçe’deki White and Blue butik oteli işletiyorlar. Bu Kurumsaldan Kumsala geçiş onlara çok şey katmış gibi görünüyor. Onlar Bodrum’daki örnek alınası işletmeciler. Misafirler mutlu onlar mutlu.

Eğer sizin de yolunuz bir gün Bodrum Kumbahçe’ye düşerse bu iki gözlüksüz şirinleri görebilirsiniz. Ve iyi bir insan olursanız size deniz ve kale manzaralı terasta kahve ısmarlayabilirler. ):

Gecenin sorusu bu şirin kaç yaşına girmişti ?

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz