Konacık’a yeniden talip

0
969

Konacık mahalle muhtarı Zekeriya Kayacan Şelale kafede Konacık mahalle muhtarlığına yeniden adaylığını açıkladı.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel yönetimler seçimleri için muhtarlığa yeniden talip olan Konacık mahalle muhtarı Zekeriya Kayacan düzenlediği basın toplantısıyla adaylığını açıkladı.

Mahalle sakinlerinin katıldığı adaylık açıklamasında Muhtar adayı Zekeriya Kayacan, 1989 yılında Bodrum’a geldiğini ve Konacık mahallesine yerleştiğini ifade ederek şunları söyledi

“Tam 30 yıl oldu Bodrum’un Konacık mahallesine gelip yerleşeli. O gün bir yaşında olan bir çocuk bugün 30 yaşında olgun bir insan oldu. Tabiki bizler Bodrum’u benimsedik, Konacık mahallemizi benimsedik. Bu süre zarfında Konacık mahalle halkı da bizleri benimsedi, bağrına bastı. 2014 yılında Bodrum’a ve Konacık’a olan sevdamız muhtar adayı olmama vesile oldu. Bu görevi bana laik gören Konacık halkı da 2014 yerel seçimlerinde beni mahallelerine muhtar olarak seçti. Bende bundan onur ve gurur duydum. Ondan önce olduğu gibi o günden sonrada hep halkımın yanında oldum. 5 yıllık görevim süresince mahalle halkımız beni üzüntülerinde, sevinçlerinde her zaman yanlarında olan bir dost olarak gördüler. Bu da beni çok mutlu etti. Mahallemizin sorunlarını yaşayan, bilen biri olarak 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde sürdürmekte olduğum muhtarlık görevimi 5 yıl daha devam ettirebilmek, sizlere daha güzel hizmetler verebilmek adına tekrar adayım ve oylarınıza talibim. beni tanıyanlar bilir. Gece saat 3’te bile beni arayabilirler. Telefonum 24 saat açıktır. Elimden geldiğince herkese yardım ederim. Bu göreve benim gibi birçok arkadaşımda talip olup aday olabilir. Bu görev halkın tercihi ve seçimiyle gelinen bir görevdir. Bizler hiçbir siyasi partinin altında değiliz. Bizler muhtarız ve Türkiye Cumhuriyeti’nde en önemli mühür muhtardadır. Bunu bilerek yine sizlere 7/24 hizmete hazır bir insan olarak karşınıza çıkıyorum. Herkese teşekkür ediyor ve desteklerinizi bekliyorum” dedi.

Muhtar Adayı Zekeriya Kayacan’ın Aza listesi ise şu isimlerden oluşuyor;
Bayram Oluklu, Neslihan Tıraş, Mehmet Üzen, Enes Kızılkaya, Deniz Köse, Cumali Sağlam

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz