Saruhan Muhtarlarla buluştu

0
712

CHP Bodrum Belediye Başkan adayı ve meclis üyeleri hafta sonu çalışmalarına Ortakent-Yahşi Mahallesi’ndeki kahvaltılı sohbet toplantısı ile başladı.

Dramalı Restoran’da düzenlenen toplantıya CHP İlçe Başkanı Halil Karahan, CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mustafa Saruhan , meclis üyeleri adayları ile  Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz ve yaklaşık 50  mahalle muhtarı katıldı. Ahmet Cemil Gündüz mahallerin sorunlarını belediye ile ortak görüşerek çözme görüşünde olduklarını belirterek “Sorunlarımızı sık sık belediyeye iletiyoruz, Sayın Saruhan’dan önümüzdeki dönemde seçilirse bu sorunların daha hızlı çözümü için destek isteyeceğiz” dedi.

MUHTARLARA BÜRO VE ARAÇ SÖZÜ VERDİ

Saruhan yaptığı konuşmada  “Aşamayacağımız engel çözemeyeceğimiz sorun yok. Yeter ki sorunları çok iyi tespit edelim hızla proje üretelim. Muhtarlarımız bizim için en önemli iletişim unsuru. Bu nedenle seçilirsem ilk işim belediye binasında oluşturacağımız Muhtar İrtibat Ofisi ve onlara tahsis edeceğimiz bir araç   ve sekreterler ile sorunları en iyi şekilde çözeceğiz. Ardından da bugünkü talepleri üzerine dernek binası yapmak için çalışmalara başlayacağız. Sorunları çözecek heyecanım var inancım var direncim var” dedi.

SORUNLARI ÇÖZERSEK MUTLU OLURUZ YÜZÜMÜZ GÜLER

Saruhan  “Benim ve üye adayı arkadaşlarımın amacı güzel bodrumda barış içinde kimsenin düşüncesine yaşamına müdahale etmediği bir yaşam. Yaşadığımız coğrafyada oluşan sorunlara müdahale etmek. Bazen yüzüm gülmüyor eve çünkü mahallelerimizin kentimizin sorunlarını gördükçe mutlu olmam olmamız mümkün değil. Bu sorunları aşarsak hep birlikte mutlu olacağız. Muhtarlarımız bizim gözümüz kulağımız olacak sorunları anında bize iletecek. CHP’ nin   özüne yakışan çağdaş aydınlık bir geleceği mutlu bir kenti kurmak için yola çıktık. Çok iyi organize olarak ve yerinde proje üreterek bunları aşacak çözecek güçteyiz. Bu nedenle siz sayın muhtarlarımızdan Bodrum için bizim ile el ele fikir birliği içerisinde olmanızı rica ediyorum. Çok daha güzel yaşanabilir ve huzurlu bir Bodrum yaratmak mümkün, ben ve üye adaylarımız bu bilgi ve birikim içerisinde “ dedi.

İlçe Başkanı Halil Karahan, Mustafa Saruhan, partililer ,    meclis üye adayları, ve muhtarlar toplantı sonunda hatıra fotoğrafı çektirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz