En lüks yatlar Bodrum’a geliyor

0
1009

Tüm Yat İşletmecileri, Broker ve Acenteleri Derneği (TYBA), Yat işletmeciliğinde yeni bir dönemin başlatmak amacıyla 2. kez düzenlediği carter şovu bu yıl Bodrum’da yapılacak

Yalıkavak Marina sponsorluğunda, dünyanın önemli uluslararası yat kiralama şirketlerinin davet edildiği ve sadece sektör profesyonellerine özel düzenlenen ‘2. TYBA Yacht Charter Show 9 – 12 Mayıs 2019 tarihlerinde Yalıkavak Palmarina’da düzenlenecek.

TYBA Charter Show’un bölgenin önemli bir yatçılık etkinliği haline gelmesinde önemli rol oynayan Yalıkavak Marina’nın Direktörü Deniz Akaltan “Yalıkavak Marina olarak 2. TYBA Yacht Charter Show ile yerli ve yabancı yatları ve sektör profesyonellerini geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da ağırlayacak olmanın büyük heyecanını yaşıyoruz. Dünyanın en iyi süper yat marinası olarak, böyle bir etkinlikle sezonu açmak gurur verici. Bodrum yarımadasında deniz turizmi için büyük bir önem taşıyan Charter sektörünü destekliyor ve TYBA’nın büyüyerek devam etmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

Bu yıl Charter Filosundan yaklaşık 60 lüks yat, Türkiye’den 200’ün, 20 ülkeden de 150’nin üzerinde yabancı brokerin bu özel şova katılımı bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz