Ulu Zeytin Restaurant Konacık’ta Açıldı

0
1559

Geçtiğimiz ay Konacık mahallesinde hizmete giren Ulu Zeytin restaurant misafirlerini ağırlamaya başladı. Ulu zeytin restoranda mangal çeşitlerinden taş fırında pişen pide ve pizza çeşitlerine kadar bir çok yiyeceği bulmak mümkün.

Konacık’ta hizmete giren Ulu zeytin restaurantın işletmecisi Hayati Karademir işletme ile ilgili şu bilgileri verdi.

“Ulu Zeytin steak house ağırlıklı bir restaurant. Burada deneyimli ustalarımızla birbirinden güzel lezzetleri müşterilerin beğenisine sunuyoruz. Biz hamburger, pizza, lahmacun ve pide de iddialıyız. Bu ürünler taş fırında odun ateşinde pişiyor. 20 yıla yakın 5 yıldızlı restoranda çaışmış bir şefimiz var ve Bodrum’a yerleşmiş birlikte çalışıyoruz. Sulu yemek çeşitleri, taş fırında pişen güveç, ızgara çeşitleri Adana kebap gibi başlıca yemekler çıkarıyoruz. Bu sıralar uygun görüldüğü şekilde tüm Bodrum yarımadasına servisimiz mevcut. Ulu zeytin Konacık’ta 8 asırlık bir zeytin ağacından adını alıyor. Tadilat sırasında zeytinin asırlardır varlığını sürdürdüğünü öğrendik ve restaurantımızın adını da Ulu Zeytin koyduk. Buranın simgesi olarak bu zeytini görüyoruz.” dedi.

Salgına karşı gerekli önlemleri aldıklarını söyleyen Karademir şöyle devam etti.

“Biz işletme olarak rutin bir şekilde gerekli dezenfekte çalışmalarını yaptırıyoruz. Belediye de bu konuda bize destek veriyor. Özellikle restaurantlarda hijyen önemli bir konu. Temiz ferah bir alanda güneş gören bir işletmeyiz.  Bu günlere özel olarak isteyenlere tüm yarımadaya servis yapabiliyoruz.” diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz