Ve Mehmet Tosun başvurusunu yaptı

0
803

İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, Bodrum Belediye başkanlığı için adaylık başvurusunu Muğla’da yaptı.

Büyükşehir yasasından önce 2004 – 2014 yılları arasında 10 yıl süre ile MHP’den Konacık belediye başkanlığı yapmış olan Mehmet Tosun, 2017 yılından itibaren de İYİ Parti Genel Merkezi Mahalli İdareler başkan yardımcısı olmuştu. Bir süredir Bodrum halkının merakla beklediği aday adaylığı sürecinde bugün Muğla’dan başvuruya dair görüntüler basınla paylaşıldı.

İYİ Parti Bodrum ilçe başkanı Nevzat Kanber yaptığı yazılı açıklama da şunları söyledi.

“İYİ Parti olarak, Bodrum Belediyesi Başkan Aday Adayımız Sn. Mehmet Tosun ‘dur.

Bir Bodrum sevdalısı olan Sn. Tosun, Konacık Belediye Başkanlığı süresince, insan odaklı belediyecilik anlayışıyla vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için var gücüyle çalışmıştır. Yerel yönetimler konusundaki bilgi, birikim ve tecrübelerini ülkemizin göz bebeği Bodrum yarımadamız için kullanmak arzusuyla, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ Parti’den Bodrum Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusunu İYİ Parti Muğla İl Başkanlığına bugün ( 14 Aralık 2018 ) itibariyle yapmış bulunmaktadır.

Kanber; İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’nda 17 Aralık 2018 Pazartesi saat 14.00 ’de, Mehmet Tosun’un Bodrum Belediye Başkan Aday Adaylığını ile ilgili açıklama yapacağını ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz